Serwis i naprawa komputerów

to nasza specjalność.

Wyślij formularz i sprawdź jak szybko możesz cieszyć się nowym komputerem. 💙🖥

Masz już komputer, który działa, ale nie tak dobrze jakbyś tego oczekiwał? Przyjdź z nim do nas, a przedstawimy Ci możliwości jego modyfikacji w celu przyspieszenia pracy systemu, lepszej wydajności w grach czy cichszej pracy.

 

Jaki rodzaj komputera Cię interesuje?

Główne elementy komputera:

Główne elementy laptopa:

Opcje dodatkowe:


Składanie komputerów na zamówienie 💙🖥

Twój stary komputer niedomaga? Potrzebujesz kolejnego PC-ta do biura? A może chcesz zrealizować marzenie o wypasionym komputerze do gier? W każdym z tych przypadków w pewnym momencie staniesz przed dylematem – pójść na łatwiznę i kupić jeden z marketowych „gotowców” albo złożyć zestaw, który idealnie trafi w Twoje potrzeby.

Druga opcja wydaje się rozsądniejsza, z tym że nie każdy ma czas na śledzenie na bieżąco nowinek technologicznych, testów wydajności poszczególnych podzespołów, ich kompatybilności ze sobą, a co za tym idzie uzyskania jak najlepszego efektu w stosunku do ceny, jaką trzeba zapłacić za nowy sprzęt.

Złożenie komputera według wymagań klienta

W ITFIX jesteśmy zawsze na bieżąco z wyjątkowo szybko rozwijającym się rynkiem elektroniki, dzięki czemu zawsze możemy zaproponować Ci złożenie zestawu, który nie tylko trafi w przedstawione przez Ciebie wymagania, ale też zagwarantuje najlepszą możliwą wydajność w pracy, grach czy dowolnej innej aktywności, w której komputer będzie przez Ciebie użytkowany. Wystarczy, że określisz nam swój budżet na nowy komputer oraz jego przeznaczenie i wymagania, jakie mu stawiasz, a my zajmiemy się resztą. Proste, prawda?

Wybierzemy podzespoły, złożymy komputer, zaktualizujemy i skonfigurujemy BIOS i zainstalujemy system i niezbędne sterowniki. W razie potrzeby przeniesiemy dane z Twojego starego komputera. Odbierzesz od nas swój nowy PC gotowy do użytku.

Składanie komputera z podzespołów dostarczonych przez klienta

Kupiłeś już wszystkie niezbędne podzespoły, ale nie wiesz jak się zabrać za złożenie tego wszystkiego do kupy? Z pozoru błahe zadanie może skończyć się tragicznie dla Twojej nowej gamingowej płyty głównej, w której przez nieuwagę można uszkodzić piny podczas montażu procesora lub zrobić zwarcie przegapioną śrubką, która zawieruszyła się w zakamarkach obudowy. W momencie gdy nie czujesz się na siłach, by samodzielnie złożyć komputer lub nie posiadasz odpowiednich narzędzi, odwiedź nas, a zrobimy to za Ciebie. Posiadamy do tego odpowiednie zaplecze techniczne oraz doświadczenie w składaniu zarówno prostszych jednostek centralnych, jak i gamingowych zestawów z chłodzeniem wodnym i oświetleniem RGB.

 

Serwisanci nie dość, że są profesjonalni, sprawni i słowni, to jeszcze uprzejmi i uczciwi. Doradzili mi rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędziłem 1500 zł, mimo że w teorii sami mogli je zainkasować. Definitywnie najlepszy serwis w Trójmieście i okolicach.
Rafał Skwarek