oferta

dla szkół i uczelni

Oferta dla szkół i uczelni

Współpraca z zaufanym serwisem komputerowym może stanowić spore ułatwienie dla szkół i uczelni. Sprzęt elektroniczny, który podlega obsłudze informatycznej to nie tylko wyposażenie sal informatycznych, ale też narzędzia pracy – na przykład w sekretariatach czy w pokojach nauczycieli i wykładowców.

W ramach oferty dla szkół i uczelni oferujemy dostawę oraz serwis komputerów i laptopów. Dostarczamy również typowy dla środowiska dydaktycznego sprzęt elektroniczny, taki jak tablice i wyświetlacze interaktywne oraz różnego rodzaju urządzenia sieciowe.

imggcsiC33CF7B5BF65DEF15EDB0A907E5DA9019FAFB809mpid7maxwidth1920maxheight943

Serwis komputerów i laptopów

Intensywnie eksploatowany w szkołach i na uczelniach sprzęt elektroniczny, taki jak laptopy i komputery, może wymagać wielu prac serwisowych. Zacznijmy od konieczności regularnego przeglądu stanu technicznego sprzętów. Dzięki niemu jesteśmy w stanie na bieżąco ocenić jakość pracy urządzeń i bezpieczeństwo z nich korzystania. Serwis komputerów i laptopów jest także konieczny na wypadek jakichkolwiek awarii. Nasi pracownicy precyzyjnie ustalą ich przyczyny i zaproponują najskuteczniejsze formy naprawy.

Serwis komputerów i laptopów w szkołach oraz na uczelniach dotyczy nie tylko fachowej pomocy w kwestiach technicznych, ale także informatycznych. Oferujemy instalację oraz bieżącą aktualizację wszelkich potrzebnych oprogramowań. Zapewniamy również wsparcie w administrowaniu siecią komputerową, chroniąc poufne dane placówek edukacyjnych.

Dostawa sprzętu laptopów i komputerów 

Sprzęt komputerowy dla szkół i uczelni musi być nie tylko użyteczny, ale również spełniać wszelkie wymagane założenia bezpieczeństwa. Pomagamy w doborze odpowiednich laptopów i komputerów, które umożliwią komfortową pracę uczniom, studentom oraz pracownikom dydaktycznym. Podczas wyboru konkretnych urządzeń brane jest pod uwagę ich przeznaczenie, warunki przestrzenne i specyfika pomieszczeń, a także kompatybilność z pozostałych sprzętem komputerowym i urządzeniami sieciowymi.

Dostawa tablic i wyświetlaczy interaktywnych

Nowoczesne metody nauczania często wymagają stosowania odpowiedniego sprzętu, takiego jak tablice i wyświetlacze interaktywne. Serwis ITFIX dostarcza urządzenia od wiodących producentów, który pozwala na efektywniejsze prowadzenie zajęć, na przykład prezentacji oraz wykładów. Promowane przez nas tablice interaktywne cechuje łatwa i intuicyjna obsługa. Nie wyklucza ona jednak dostępu do zaawansowanych funkcji. Dzięki nim użytkownicy mają możliwość wykonywania rysunków i zrzutów ekranowych, a także odtwarzania wideo oraz innych multimediów.

Dostawa urządzeń sieciowych

Stworzenie sieci komputerowej w szkole stanowi wymagające przedsięwzięcie – przede wszystkim ze względu na jej rozmiary i wymogi co do bezawaryjności. Oprócz prawidłowej kalibracji sieci nie bez znaczenia pozostaje także dobór odpowiednich urządzeń sieciowych. Są to między innymi przełączniki zarządzalne, okablowanie, routery, zasilacze, serwery plików, kontrolery WLAN czy punkty dostępowe. Wskażemy najbardziej optymalne rozwiązania dla danej placówki edukacyjnej, gwarantując instalację urządzeń oraz bieżący nadzór nad siecią.

Sectors

The industry sectors we served include

 • bank-notes-2448_bd66c927-7837-4dbf-bc25-d49656dfe619

  Retail banking

  Enable superior digital experiences, by modernizing legacy systems and leveraging APIs, DevOps, and FinTech partnership ecosystem.

 • bank-cards-2445_a1e87fce-3f73-4202-9204-4ad23d9ce522

  Cards and payments

  Enable simple, frictionless, and compliant payments experience, by leveraging open API, digital payments, blockchain, and analytics.

 • coins-2452_3800c0d7-bb74-4470-909a-e107b62b50e6

  Corporate Banking

  Transform your business to align to the future of the trade finance industry, by leveraging blockchain, cloud, automation, and analytics.

 • pos-terminal-2470_861790a4-85dc-4da4-b645-64e5b80247d5

  Investment banking

  Drive operational efficiencies and improve experience, by bringing a domain-centric middle and back-office transformation approach.

 • deposit-box-2465_8d0edd4a-0865-4431-b57f-e857a350022b

  Custody and fund services

  Adopt a platform-led approach, to drive automation and reduce costs, by consuming services in an as-a-service model.

 • invoice-2474_16cf5270-ffa8-4c6e-b664-5b73fe167d57

  Risk and compliance

  Gain competitive advantage from risk & compliance efforts, with risk reporting, AML transformation, and product partners.

Delivery

Transform your technology by focusing on 3 key areas