Miło Cię poznać

Jesteśmy zgraną grupą entuzjastów elektroniki i automatyki z Gdańska. Nowinki technologiczne nie mają przed nami żadnych tajemnic. Dzięki posiadanym umiejętnościom i bogatemu doświadczeniu tworzymy wysokiej klasy serwis specjalizujący się w naprawach komputerów, laptopów, konsol do gier, a nawet dronów. Od 5 lat pracujemy nad standardami, które zapewnią naszym klientom możliwość sprawnej naprawy urządzenia.

W jaki sposób osiągnęliśmy sukces? Wszystko dzięki połączeniu pasji, talentu, uczciwości wobec klientów i rosnącemu doświadczeniu, które zdobywamy z każdym kolejnym zleceniem. Do naprawy urządzeń wykorzystujemy najlepszej jakości części zamienne, gwarantujące pełne zadowolenie osób wybierających nasze usługi.

Pozytywna opinia naszych dotychczasowych klientów potwierdza, że warto nam zaufać i powierzyć naprawę swojego urządzenia.

W czym możemy Ci pomóc?

Oferujemy pomoc w naprawie wszystkich uszkodzeń sprzętu elektronicznego, w tym matryc, gniazd zasilania czy laptopów. Z łatwością radzimy sobie z zalanymi urządzeniami, problemami z baterią czy oprogramowaniem. Możesz powierzyć nam także bardziej skomplikowane naprawy związane z płytą główną, czy też odzyskiwaniem danych.

Naprawę urządzeń realizujemy w ciągu 1-3 dni. Na bieżąco informujemy naszych klientów o postępach prac, a większość proponowanych usług naprawczych objęte jest 6-miesięczną gwarancją. Oferujemy wysyłkę urządzenia za pośrednictwem kuriera.

Masz pytania?

Przejdź do podstrony z najczęściej zadawanymi pytaniami aby poznać nasze standardy.

Masz pytania?

Czemu warto wybrać nas?

Sprawdź opinie naszych klientów i przekonaj się czemu warto nam zaufać.

Czemu warto wybrać nas?

Darmowa diagnoza

U nas podstawowa diagnoza jest zawsze darmowa, nie musisz się martwić o ukryte koszty.

Darmowa diagnoza