Skorzystaj z naszej darmowej diagnozy 🙂

  • Darmowa diagnoza

Oferujemy bezpłatną diagnozę uszkodzenia Twojego laptopa, notebooka, ultrabooka czy komputera stacjonarnego. Nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów i martwić się ukrytymi opłatami. Pomożemy Ci sprawdzić, co się stało z Twoim sprzętem i jaki problem trzeba rozwiązać, a wszystko to za darmo i w czasie ok. 15 min!

Posiadamy długoletnie doświadczenie w identyfikowaniu uszkodzeń i awarii w sprzętach elektronicznych, dlatego proponujemy natychmiastową i profesjonalną diagnozę Twojego urządzenia. Do każdej usterki podchodzimy indywidualnie i dobieramy najlepszy sposób na szybkie odnalezienie przyczyny nieprawidłowości sprzętu komputerowego.

Po 15-minutowej diagnozie urządzenia przedstawiamy koszt usunięcia usterki lub wymiany uszkodzonej części. Przygotowujemy bezpłatną wycenę, po której klient podejmuje decyzje o naprawie sprzętu w naszym serwisie.

Ważnym etapem jest rozmowa z klientem i wywiad ułatwiający sprawdzenie usterki i znalezienie nietypowych problemów sprzętu, których nie można wykryć narzędziami diagnostycznymi. Nawet dla osoby niezwiązanej z informatyką rozmowa z nami jest przyjemna i bardzo często jest wskazówką pozwalającą szybko uporać się z usterką.

Niektóre problemy nie są oczywiste i mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Pracujemy na najlepszej jakości sprzęcie, a profesjonalne laboratorium pozwala nam podejść do klienta indywidualnie i zapewnić elastyczność. Przekazując do nas swój sprzęt, masz pewność, że trafił on w dobre ręce.

Diagnostyka obejmuje problemy, z którymi się do nas zgłosisz, jak i wykonanie podstawowych testów sprzętu i oprogramowania. Działamy kompleksowo, a większość napraw sprzętu komputerowego wykonujemy w ciągu 1-3 godzin.

Nie widzisz usługi która Cię interesuje? Skontaktuj się z nami a chętnie wycenimy rozwiązanie Twojego problemu.


Serwisanci nie dość, że są profesjonalni, sprawni i słowni, to jeszcze uprzejmi i uczciwi. Doradzili mi rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędziłem 1500 zł, mimo że w teorii sami mogli je zainkasować. Definitywnie najlepszy serwis w Trójmieście i okolicach.
Opinia z Google