Wymiana matrycy lub digitizera

zbita_szyba_imac
Wymiana matryc w laptopach, komputerach typu all in one, tabletach oraz telefonach jest jedną z naszych najpopularniejszych usług, oraz jedną z naszych najszybszych. Jeśli posiadamy matryce dostępną dla Twojego laptopa, (a posiadamy większość najpopularniejszych matryc na miejscu) naprawy z reguły trwają około godziny.
 
Z pozostałych przypadkach  jesteśmy w stanie wymienić matryce w laptopie na następny dzień.
 

Poradnik - uszkodzony wyświetlacz w laptopie

paski_ekran

Pionowe lub poziome paski na matrycy

Jeśli twój laptop wyświetla coś podobnego do obrazu z obrazka, może być to spowodowane przez dwie rzeczy.
 
Usterka została spowodowane przez uszkodzoną matrycę, w takim przypadku będzie to wymagać wymiany które zaczynają się od 150zł w zależności od marki i modelu laptopa.
 

Warto sprawdzić również  taśmę łączącą ekran z płytą główną (bardzo często dochodzi do uszkodzenia w miejscu zawiasów), może wymagać wymiany lub jeżeli mamy troszkę szczęścia, złączą zostały poluzowane (np. od uderzenia)

W obu przypadkach nie obejdzie się bez rozkręcenia urządzenia i zdiagnozowania usterki.

Dla szybkiej i bezproblemowej naprawy, skorzystaj z naszej opcji Kontaktu.

ciemny_ekran

Ekran Laptopa jest przyciemniony

Jeśli podświetlenie w laptopie jest zbyt słabe a regulacja jasności nie pomoże, (warto pamiętać, większość laptopów potrzebuje sterownik dla prawidłowego działania klawiszy funkcyjnych) prawdopodobnie uszkodził się inwerter przy matrycy, nasi specjaliści dokładnie sprawdzą sterowanie na inwerterze.

Sprawdź dokładne ceny wymiany inwertera

Przy wymianie matrycy w laptopie - LICZY SIĘ JAKOŚĆ

 

Posiadamy w swojej ofercie większość  oryginalnych ekranów (OEM)

Wszystkie matryce zamiennie w pełni przetestowane i zgodne z dyrektywą RoHS. Nie używamy matryc klasy B lub używanych ekranów. (chyba, że klient zdecyduje inaczej)

W przypadku korzystania z naszego serwisu komputerowego, możecie mieć pewność, że w czasie naprawy zostaną wykorzystane tylko ekrany najwyższej jakości.

Czas i doświadczenie w naprawach uszkodzonych wyświetlaczy w laptopach, wyłonił najlepsze zamienne części do producentów, takich jak:

Acer, Apple, Asus, Lenovo, Dell, Fujitsu, HP Packard Bell, Samsung, MSI.

Jak wykonujemy naprawy w ITFIX - naprawa uszkodzonego wyświetlacza

 

  1. Poinformujemy Cię, jeśli mamy ekran w magazynie, oraz przewidywany czas naprawy. Można również skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie 690 020 234 & 690 090 234.
  2. Dostarczenie uszkodzonego urządzenia bezpośrednio do naszego serwisu komputerowego, Jabłoniowa 29A lok. 16 80-175 Gdańsk (Jasień) lub zarezerwowanie wizyty naszego serwisanta u klienta.
  3. Po otrzymaniu urządzenia dodamy  dane do naszego systemu CRM, który  pozwala całkowicie śledzić cały etap naprawy przez E-mail i SMS.
  4. Zamówienie matrycy, gdy nie będzie dostępna w naszym magazynie.
  5. Wymiana ekranu, testy sprawdzające jakość matrycy i czyszczenia laptopa.
  6. Poinformujemy Cię gdy naprawa urządzenia zostanie zakończona.