Naprawa konsoli do gier Xbox 360 & One, PS4 & PS3

Serwis i Naprawa konsol do gier.

Jeżeli dotarłeś na tą stronę, prawdopodobnie masz problemy z konsolą do gier, nasi serwisanci posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie przy naprawach urządzeń firmy Microsoft i Sony.


xbox-one-naprawa

NAPRAWA KONSOLI XBOX ONE

Xbox One to najnowsze wcielenie konsoli Xbox firmy Microsoft, główny konkurent PlayStation 4, ta konsola cierpi na błędy napędów optycznych  i dysków twardych / oprogramowania
xbox-360-naprawa

NAPRAWA KONSOLI XBOX 360

Konsola Xbox 360 zmieniła oblicze rynku konsol. Konkurent dla PlayStation 3.  Niestety nie jest wolna od wad, 3 wersję konsoli masa problemów, awaryjny układ BGA, problemy z chłodzeniem, problematyczny napęd.
playstation4-konsola-naprawa

NAPRAWA KONSOLI PLAYSTATION 4

PlayStation 4 jest liderem na rynku pod względem szybkości i zdolności graficznych z dużym zapleczem gier. Konsola cierpi z powodu błędów napędu optycznego i błędów Aktualizacji / Oprogramowania.
Sony-Playstation-3_naprawa

NAPRAWA KONSOLI PLAYSTATION 3

Konsola również wyprodukowana w różnych wariantach, stosunkowo trwałą, najczęstszą usterką w konsolach jest napęd / laser Blu-ray, uszkodzenie BGA  YLOD (żółta dioda śmierci) 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Z przyjemnością naprawimy lub udzielimy wskazówek odnośnie uszkodzonego sprzętu, doradzimy najlepsze rozwiązania podczas zakupu.